Finbert ישראל שירותים פיננסים

תנודתיות בשוק ההון? סיכונים? הפסדים? מוכר לך?
אנחנו ב Finbert יכולים לשפר את המצב ב- 4 שלבים באמצעות
השקעות אלטרנטיביות עם קופת גמל IRA!

תנודתיות בשוק ההון? סיכונים? הפסדים? מוכר לך?
אנחנו ב Finbert יכולים לשפר את המצב ב- 4 שלבים באמצעות
השקעות אלטרנטיביות עם קופת גמל IRA!

שלב ראשון:

נקבל ממך פרטים אישיים לצורך מתן השירות

שלב שני:

ניצור איתך קשר לבדיקת התאמה להצטרפות
להשקעה באמצעות קופת גמל בניהול אישי (IRA)

שלב שלישי:

לאחר אישורך, אנו נפיק עבורך את הדו"ח האישי שלך
מהמסלקה הפנסיונית ללא עלות

שלב רביעי:

אנחנו נעניק לך שירות על ידי פגישה ללא עלות עם מומחה פנסיוני בעל רישיון מטעם משרד האוצר לצורך ניתוח והמלצות לשיפור עבורך

הבנת כבר את היתרונות ורוצה להתחיל בתהליך? זה הזמן להשאיר פרטים והצוות המנוסה שלנו יחזור אלייך

פינברט ישראל מסע לקוח

לפני שנמשיך חשוב לנו לספר לך קצת עלינו:

צוות פינברט ישראל

Finbert ישראל הוקמה בשנת 2015

והיא חלק מקבוצת Finbert העולמית

המתמחה בביצוע השקעות אלטרנטיביות ברחבי העולם

מבין הערכים שלנו אנו מקפידים על:

שקיפות
ואמינות

שירות
ללא פשרות

מקצועיות

מצויינות

חדשנות

מטרתנו לסייע לקהל לקוחותינו לסלול את הדרך להשגת היעדים הכלכליים והפיננסיים שלהם

תוך מציאת הפתרונות המועילים, הבטוחים והמתאימים ביותר למשקיע באמצעות היתרונות הבאים:

חץ קטן - אתר שירותים פיננסים

נציגויות בעולם

קבוצת Finbert העולמית פועלת באמצעות סניפים בארצות הברית, ישראל, אנגליה, אוקראינה, גאורגיה, הונג קונג ובעתיד הקרוב באירלנד, קפריסין ודובאי.

חץ קטן - אתר שירותים פיננסים

פיזור סיכונים

ההשקעה בקרנות פרטיות בחו”ל (Private Equity Funds) מאפשרת פיזור השקעות במספר מיזמים עסקיים שונים לצורך הקטנת החשיפה לסיכונים למשקיע.

חץ קטן - אתר שירותים פיננסים

אבטחת כספים

בכל קרן נערכות בדיקות נאותות טרם הכניסה להשקעה על ידי ועדת השקעות מקצועית, באמצעות הפלטפורמות הייחודיות והמתקדמות של קבוצת Finbert העולמית.

חץ קטן - אתר שירותים פיננסים

קופת גמל בניהול אישי

ניתן להצטרף להשקעה בקרנות באמצעות קופות גמל וקרנות השתלמות בניהול אישי (IRA) ובכך אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו להיות שותפים לשליטה על סוג ההשקעה.

מחויבות להצלחה בצמיחה

אנו שואפים לעשות את הטוב ביותר בכל פעולותינו
מתוך רצון לספק לקהל לקוחותינו
חוויה מתמדת של הצלחה בצמיחה

אנשים חותמים על מסמכים

מומחים פנסיוניים

כל מנהלי תיקי הלקוחות של פינברט בישראל (מטעם פינברט סוכנות לביטוח (2021) בע"מ), הם בעלי רישיון פנסיוני מטעם משרד האוצר והם בעלי וותק וניסיון רב שנים. המומחים מלווים באופן אישי את הלקוחות לאורך כל תקופת ההשקעה.

פינברט ישראל סכנות פיננסים

ההשקעות של Finbert

קרנות ההשקעה הפרטיות בחו״ל מגוונות וכוללות בין השאר את התחומים הבאים: השקעה באשראי צרכני, נדל״ן לפיתוח, תשתיות ארציות ופרוייקטים לאומיים, מיזמי תיירות, חקלאות ועוד..

אז הבנת מי אנחנו ורוצה שנבדוק איך לשפר לך את המצב? זה הזמן להשאיר פרטים והצוות המנוסה שלנו יחזור אלייך

פינברט ישראל מסע לקוח

חשוב לנו לפרט לך על האסטרטגיה שלנו בתהליך ההשקעה בקרנות

אבל לפני שנתחיל כדאי לדעת ש:

קיימים 4 שלבים באסטרטגיה שקודמים לרגע בו המשקיע מצטרף לקרן.

שלבים אלה נועדו להבטיח את האיתנות הכלכלית של ההשקעה, הפחתת הסיכונים והגדלת פוטנציאל הרווחים מההשקעה. 

זיהוי ואיתור הזדמנויות עסקיות ברחבי העולם.

ניתוח נתונים לצורך בדיקת ההשקעה על ידי אנליסטים מהשורה הראשונה תוך שימוש במערכות הנמצאות בחזית הטכנולוגיה כולל מודלים סטטיסטיים מתקדמים (לדוגמה שימוש במערכת חיתום Auxmoney מגרמניה לצורך בחינת השקעות בתחום האשראי הצרכני).
בחינת נתוני ההשקעה לאור הניתוח ע"י וועדת השקעות מקצועית בינ"ל.

החלטת הוועדה על ביצוע ההשקעה וחתימת חוזים על פי מדיניות ההשקעה של הקרנות הייעודיות.

וכאן מגיע הזמן שלך להשתלב בתמונת ההשקעה

ניוד קופות גמל וקרנות השתלמות בניהול אישי (IRA) להשקעה בקרן המתאימה לצרכי הלקוח, שנבדקו בעת הפגישה שהתקיימה עם המומחה הפנסיוני.

 כדאי לדעת לגבי שלב זה:
ועדת ההשקעות דואגת להשקיע את הכספים במוצרים לא סחירים, המאפשרים לקבוע מראש את אופי הסיכון לעומת תקופת ההשקעה. על ידי כך ניתן להפחית  את התנודתיות המאפיינת את המוצרים הסחירים בשוק ההון (כמו מניות, אגרות חוב או תעודות סל).

קבלת כספי ההשקעה הצבורים בקרן בתום תקופת ההשקעה, לאחר ביצוע שיערוך נכסי הקרן והתשואות באמצעות מנהל הקרן, רואה חשבון ואנשי מקצוע נוספים.
תקופת ההשקעה נקבעת מראש במעמד ההצטרפות לקרן, בכפוף לתקנון הקרן כאשר משך ההשקעה המינימלי הוא שנה.


כדאי לדעת לגבי שלב זה:
הלקוח מקבל את רווחי ההשקעה שלו בדמות חלוקת דיבידנדים, בכפוף להסכם עם הקרן ומשך ההשקעה, או בעת ביצוע “אקזיט” של אחת החברות בהן הקרן השקיעה.

חשוב לנו לספר לך שאנו גאים בשיתוף הפעולה עם:

אם הגעת עד כאן סימן שהגיע הזמן
להיפגש עם המומחים שלנו

תשובות לשאלות נפוצות

קופת הגמל IRA, או בתרגום לעברית: קופת גמל בניהול אישי, היא קופת גמל המאפשרת לעמיתיה שליטה מקסימלית בניהול הרכב ואיכות ההשקעות באמצעות בחירת אפיקי ההשקעה המיטביים בעבורם כגון: מניות, ניירות ערך, אגרות חוב, תעודות סל וקרנות נאמנות. חלוקת אפיקי ההשקעה מתבצעת בין נכסים בלתי סחירים לנכסים סחירים, כל זאת בהתאם למידת הסיכון ותנודתיות שוק ההון שהמשקיע בוחר בעצמו. מדובר בהשקעה שבה המושכות הן בידי המשקיע, שרשאי לבחור ולהשקיע כרצונו והכל על פי תקנות משרד האוצר הישראלי.

השקעות אלטרנטיביות הינן חלופה להשקעות המסורתיות שקיימות בשוק ההון והן מציעות השקעה במוצרים שאינם סחירים. סוג זה של השקעות מאפשר אפיקי השקעה שאינם נתונים להשפעה ישירה של התנודתיות בשוק ההון.

“פרייבט אקוויטי”, הינה קרן השקעה פרטית המהווה השקעה אלטרנטיבית, המורכבת מהון שאינו רשום בבורסה הציבורית. במילים אחרות, מדובר בקרן המשקיעה באופן ישיר במימון פרויקטים בתחומי הנדל”ן השונים,  אשראי צרכני, הלוואות P2P או תחומי השקעות אחרים.

נדל”ן מניב הוא מוצר, שבו המשקיע מבצע רכישה (ישירה או עקיפה)  באמצעות המכשיר הרלוונטי של נדל”ן המניב לו בצורה מוסדרת שכר דירה, או תשואה אחרת לפי סוג ההשקעה בנכס. לדוגמה: השכרת דירות, נדל”ן מסחרי מניב כגון קניונים, רשת חניונים, רשת דיור מוגן, תיירות( Air BNB) ועוד.

הצורך בקרן השקעה פרטית עלה מהשטח. לא תמיד קרנות השקעה המבוצעות על ידי גופים מוסדיים נותנות מענה לצורכי המשקיע באופן אישי. לעומת זאת, קרן השקעה פרטית מספקת מוצר פנסיוני, שהינו אפיק של השקעה בהתאמה אישית  (Tailor made investment) בהתאם לצורכי המשקיע, רצונותיו ושאיפותיו. כיום בישראל אחת הדרכים להשקעה בקרן השקעה פרטית היא באמצעות קרן השתלמות או קופת גמל בניהול אישי (IRA) והכל בהתאם לתקנות מיוחדות של משרד האוצר לכך.

“המידע המפורט לעיל, כפוף להוראות ההסדר התחיקתי והינו חומר מסייע בלבד. אין לראות במידע זה כעובדתי או כמידע שלם וממצה, ואין בו כדי למצות ו/או להחליף את הוראות ההסדר התחיקתי והתקנון הרלוונטי. המידע האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או תחליף לשיווק השקעות אישי ו/או ייעוץ מס המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח. אין באמור כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת ואין בתשואות העבר בכדי להבטיח תשואה דומה בעתיד.